O nás


Zabýváme se profesionálním zabezpečením vašeho majetku. Jsme koncesovaná firma na Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob a provádíme autorizované montáže zabezpečovací techniky a autodoplňků.

Nabízíme široký výběr kvalitního zabezpečení a doplňků jako jsou autoalarmy, monitorovací zařízení, zámky řazení, zámky volantu, hands free, couvací detektory, denní LED světla, tažná zařízení, antiradary… Spolupracujeme s profesionály předních českých i zahraničních výrobců, kterými jsou  Construct, Mister lock, Defend lock, Block Shaft, Zeder lock, Jablotron, ONIsystem,Cobra , Magicar, Keetec nebo Cebia. Provozujeme e-shop specializovaný na zabezpečení a doplňky do vozidel. Veškeré zboží Vám zašleme až domů – www. shop.CarSecurity.cz
Jestli váháte nad tím jaký druh zabezpečení či doplňků máte zvolit, nabízíme odborné poradenství a konzultace. Ke všem zakázkám máme individuální přístup a díky dlouholeté zkušenosti v oblasti zabezpečení vozidel můžeme nabídnout nadstandardní kvalitu služeb. Zabezpečujeme také motocykly, čtyřkolky, karavany, nákladní vozy, pracovní stroje nebo lodě. Pevně věříme, že s našimi službami budete spokojeni.

S výběrem vhodného elektronického nebo mechanického zabezpečení a dopňků Vám rádi poradíme.

CarSecurity.cz    ...profesionální zabezpečení vozidel

Nezávazná kalkulace zabezpečení vozu ZDE

Obchodní podmínky