O nás


O nás

Zabýváme se profesionálním zabezpečením vašeho majetku. Jsme koncesovaná firma na Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob a provádíme autorizované montáže zabezpečovací techniky a autodoplňků.

Nabízíme široký výběr kvalitního zabezpečení a doplňků jako jsou autoalarmy, monitorovací zařízení, zámky řazení, zámky volantu, hands free, couvací detektory, denní LED světla, tažná zařízení, antiradary… Spolupracujeme s profesionály předních českých i zahraničních výrobců, kterými jsou  Construct, Mister lock, Defend lock, Block Shaft, Zeder lock, Jablotron, ONIsystem,Cobra ,Pandora, Keetec nebo Cebia.
Jestli váháte nad tím jaký druh zabezpečení či doplňků máte zvolit, nabízíme odborné poradenství a konzultace. Ke všem zakázkám máme individuální přístup a díky dlouholeté zkušenosti v oblasti zabezpečení vozidel můžeme nabídnout nadstandardní kvalitu služeb. Zabezpečujeme také motocykly, čtyřkolky, karavany, nákladní vozy, pracovní stroje nebo lodě. Pevně věříme, že s našimi službami budete spokojeni.

S výběrem vhodného elektronického nebo mechanického zabezpečení a dopňků Vám rádi poradíme.

CarSecurity.cz    ...profesionální zabezpečení vozidel

Pro seznam montážních dílen klikněte zde.

Recenze na Google

Recenze na Seznam

Obchodní podmínky

Nezávazná kalkulace zabezpečení vozu ZDE

Jsme partnerem Nadačního fondu Kapka naděje 2018-2021