Zeder lock


Zeder lock

Jediné mechanické zabezpečení se 4. bezpečnostní třídou na trhu.

K zámku volantu ZederLock pískování VIN kódu na skla vozu zdarma.

Unikátní systém blokující volantovou tyč proti neoprávněnému pohybu. Vhodný do většiny osobních a dodávkových vozidel. Jednoduché ovládání za použití bezpečnostního klíče. Nenápadné v interiéru vozidla.

Zámek volantu Zeder lock je odolný proti vysokým teplotám, chemickému i mechanickému poškození.  Zabezpečovací systém ZederLock nelze překonat tekutým dusíkem, výrobce udává odolnost zařízení vůči tlaku až 6 tun. Systém ZederLock je nejúčinnějším mechanickým zabezpečením vozidel na trhu a jako jediný získal od Strojírenského zkušebního ústavu Brno v souladu s ČSN EN 1627:2012 č. 8 Certifikát pro bezpečnostní třídu RC 4.

Mechanické zabezpečení Zeder lock je v průběhu jízdy zcela bezpečný a potvrzují také testy u renomovaných institucí, např.v Evropském patentovém úřadu a v TÜV SÜD Česká republika.

Pojišťovny uznávající systém Zeder Lock : Allianz,Česká podnikatelská pojišt’ovna, Česká pojišťovna, ČSOB, Generali Pojišt’ovna a.s, Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, UNIQA pojišťovna a.s., Wüstenrot

Výhody zámku volantu Zeder lock
- jednoduché ovládání
- trezorový zámek
- mechanické zabezpečení se 4. bezpečnostní třídou
- žádný překonaný zámek při pokusu o krádež
- zabezpečeno přes 1 000 000 vozidel
- Zeder je dodáván se 2 klíči
- nerozebíratelně spojen s volantovou tyčí
- nenarušuje interiér vozu
- slevy na pojistném

- záruka 5 let

Cena : 7.900,-Kč s DPH a montáží osobní vozy + pískování VIN zdarma

Cena : 8.900,-Kč s DPH a montáží SUV a dodávky + pískování VIN zdarma