Construct Vario


Construct Vario

Mechanický zámek zpátečky a kapoty Construct Vario

Revoluční CONSTRUCT Vario je vybaven patentovanou zámkovou technologií, která využívá originální technické řešení. Blokační zarážka zámku převodovky totiž znemožňuje pohyb úhlové páky, a tím vyřazení zpětného chodu vozidla. Současně zajíždí blokační zarážka zámku kapoty do oka, které je umístěno na kapotě, a znemožňuje tak její otevření. V současnosti roste počet krádeží zařízení pod kapotou, zejména drahých xenonových světel, čemuž tento bezpečnostní systém dokáže zabránit.

Systém je odolný nejen proti vrtání, ale také rozlomení a vyhmatání planžetou. CONSTRUCT Vario je totiž odolný vůči tepelným a chemickým vlivům, přičemž jeho účinnost není závislá na stavu autobaterie ani jiných funkcích vozidla. Použité materiály jsou natolik odolné, že ani po silném podchlazení tekutým dusíkem nejsou křehčí a poddajnější. Constrcut Vario je pevně spojen s karoserijí vozu trhacími šrouby.

Vlastnosti zámku Construct Vario
- jediný výrobek svého druhu na trhu
- zajištění řazení a kapoty najednou
- záruka 5 let
- asistenční služby
- pevně spojen s karoserijí vozu trhacími šrouby
- slevy na pojistném

Všechny ovládací prvky systému jsou umístěny tak, aby nerušily vzhled interiéru a nesnižovaly funkčnost dalších prvků vozidla. Zloději velmi rychle pochopí, že se při pokusu o překonání celý systém samočinně zablokuje v uzamčeném stavu a to je hlavní cíl prevence  – odrazení pachatele.

Seznam vozidel, které lze uzamknout zařízením CONSTRUCT Vario: Audi, Škoda, Volkswagen a Seat

- záruka 5 let

Cena : 10.700,-Kč s DPH a montáží

Certifikát k montážím mechanického zabezpečení Construct.

Construct kompletní sortiment.