Pandora LIGHT PRO autoalarm


Pandora LIGHT PRO autoalarm

Pagerové systémy Pandora jsou moderní autoalarmy vhodné pro vozy s datovou sběrnicí. Autoalarm Pandora Light PRO v2 je jediný autoalarm na trhu, který je možné ovládat pomocí mobilní aplikace a pagerem zároveň. Autoalarm střeží otevření dveří, kapoty, kufru je vybaven imobilizačním okruhem a akceleračním čidlem (akcelerační čidlo reaguje na náklon, pohyb a otřes vozu). V případě vyvolání poplachu je informace o narušení přeposílána na pager. Pager začne vibrovat a vyzvánět. Pager si pamatuje poslední poplachové události. Na vozidle se spustí poplach houkáním sirény a blikáním výstražných světel.

Autoalarmy Pandora umožňují funkci dálkového startu a tak můžete vozidlo před jízdou vychladit nebo ohřát. Autoalarm může střežit 10 nezávislých zón pro podrobnou informaci o druhu narušení. Díky RF ovladači s displejem dokáže uživatel okamžitě zjistit stav vozidla a to i na velkou vzdálenost.

Systémy Pandora jsou vhodné pro vozidla s kessy systémem (bezklíčové ovládání vozu), protože neumožní nastartování vozu i po odblokování autoalarmu originálním ovladčem v případě, že není přídavný bezkontaktní tag v dosahu alarmu.

Vlastnosti autoalarmu Pandora
- hlídání dveří, kapoty a kufru
- přímé připojení na datovou sběrnici
- přenos poplachu na pager
- imobilizační okruh
- technologie Bluetooth 5.0
- dálkový start
- mobilní aplikace
- OLED displej
- zobrazení teploty vozu a napětí baterie
- šifrovaná komunikace 128-bitovým klíčem
- informace o stavu baterie v ovladači + nabíjení ovladače micro USB
- přehled poplachových událostí
- vibrace ovladače při poplachu
- 16 melodií oznámení

- záruka 2 roky

Cena : 11.990,-Kč s DPH a montáží (bez dálkového startu)
Cena : od 14.990,-Kč s DPH a montáží (s dálkovým startem)

     

Uživatelský manuál Pandora LIGHT PRO

Pandora kompletní sortiment