Jablotron Athos CA-1803


Jablotron Athos CA-1803

3 měsíce PCO zdarma

DOPORUČUJEME

GSM/GPS auto alarm Jablotron CA-1803 BT Athos – autoalarm je schodný s GSM alarm CA-1802, je však navíc vybaven modulem GPS. Ten umožňuje přesné sledování pohybu vozidla prostřednictvím satelitního systému s přesností na jeden metr.

GSM alarm CA-1803BT Athos kombinuje autoalarm, imobilizér a lokator v jednom. Autoalarm můžete ovládat originální klíčenkou od vozu nebo použít přídavné klíčenky. Ovládání GSM alarmu je také možné i z autorizovaných mobilních telefonů pomocí textových zpráv nebo pouhým prozvoněním.

Alarm spouští poplach při otevření dveří, zapnutí klíčku zapalování, otevření kufru nebo kapoty a na zapnutí spotřebiče ve vozidle (pokles napětí). K autoalarmu je možné přiřadit bezdrátové detektory, které mohou střežit prostor automobilu a jeho okolí (garáž, karavan, přívěs…). Při použití detektoru například v garáži, jde nastavit příchodové zpoždění pro vyvolání poplachu. Po vyvolání poplachu je aktivována siréna( pouze v případě hlasitého poplachu), jsou odeslány SMS zprávy a dojde k zavolání na přednastavená telefonní čísla. Texty SMS obsahují zprávu o zdroji a typu narušení, GPS souřadnice s časem GMT(čas na nultém poledníku v Greenwich), nadmořskou výšku, rychlost, datum a čas místní GSM sítě. Texty které alarm posílá se dají měnit. Poplachová SMS pak může mít podobu např:

Nas Superb hlasi: naruseni, dveřní kontakt, (GMT:1.9. 21:45) 50°41.936N;15°11.805E;670;0,Cas:15.10.09 21:24.

Autoalarm má vnitřní paměť na zápis několika tisíc poloh. Tyto údaje pak lze vyčítat a použít pro sledování provozu vozidla za několik dnů dozadu. Informace o GPS  jsou za jízdy z alarmu přenášeny pomocí bluetooth a je možné je využít pro mobilní telefon s operačním systémem jako navigaci při jízdě.

Autoalarm je také vybaven imobilizačním okruhem, který je možné ovládat pomocí SMS a tak například zablokovat vozidlo v případě odcizení klíčů. Autoalarm je také možné doplnit o odposlechovou sadu HF-03, která může zároveň sloužit jako hands free z kterého můžete volat až na 4 přednastavená telefoní čísla . V případě že chcete mít své vozidlo stále pod kontrolou stačí odeslat SMS a alarm Vás bude informovat o momentálním stavu vozidla – uzamčení, stavu klíčku, aktivních vstupech a podobně. Funkčnost autalarmu není vázána paušální službou(náklady na provoz zařízení máte stále pod kontrolou), při použití předplacené SIM karty pravidelně dohlíží na výši kreditu. GSM alarm CA-1803 BT Athos umožňuje kontrolu akumulátoru a hlásí jeho případné vybití. Systém je vybaven záložním zdrojem BB-02, který v případě výpadku napájení zálohuje funkce autoalarmu (mimo houkání sirény).
Střežení a kniha jízd

Jednotka Athos schopna komunikovat se vzdáleným serverem pomocí datových přenosů GPRS. Server zpracovává data z jednotky do knihy jízd, může zobrazovat aktuální polohu vozidla nebo více vozidel. Alarm je možné připojit na PCO (pult centrální ochrany) kde je Vaše vozidlo pod stálou kontrolou. V případě vyvolání poplachu PCO okamžitě kontaktuje majitele vozidla a posílá na místo zásahovou jednotku. Mezi paušální služby patří střežení a kniha jízd, ale jsou cenově velmi dostupné.

K autoalarmu Athos sim karta pro připojení na PCO ZDARMA.
Autoalarm je možné provozovat i s předplacenou kartou.

-záruka 5 let

Cena : prodej ukončen, pouze servis

Doporučené příslušenství: (ceny jsou uvedeny včetně DPH a montáže)

- náklonový detektor : 1.090,-Kč
- detektor tříštění skla : 1.450,-Kč
- detektor pohybu : 1.390,-Kč
- mikrovlný detektor : 1.090,-Kč
- magnetický kontakt : 1.190,-Kč
- hands free : 1.590,-Kč (slouží jako odposlechová sada)
- can bus : 1.190,-Kč (doporučujeme použít při zapojení alarmu do nových vozidel)
- dálkový ovladač RC-82 : 350,-Kč

Uživatelský manuál Athos CA-1803BT

Certifikát k montážím elektronického zabezpečení Jablotron

Jablotron kompletní sortiment

Ukázka poplachu, volání a SMS u alarmu Athos